Series
Ratings
25
Friends Season 10Rated ★ 5.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5