Titles you rated
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0