Titles you rated
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
Everyday HostRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0