Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0