Movies
Ratings
91
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
CrankRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0