Titles you rated
SearchingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 3.0
SullyRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5