Titles you rated
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 1.5
Kim Jong-boon of WangshimniRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Dear JinriRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5