Titles you rated
The MayorRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0