Movies
Ratings
445
Starship TroopersRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 1.5
American Pie 2Rated ★ 3.5
American WeddingRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Jackass 3.5Rated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
Jackass 2.5Rated ★ 4.5
Rough PlayRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 5.0
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 2.5