Movies
Ratings
395
HerRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Story of YonosukeRated ★ 3.5
Perfect SenseRated ★ 4.0
Riding in Cars with BoysRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0