Movies
Ratings
1318
Gantz:ORated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 2.0
Evil DeadRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 3.0
The Wandering EarthRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 0.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0