Series
Ratings
80
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 2.5
DorohedoroRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 3.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0