Titles you rated
The RockRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0