Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The Movie EmperorRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
RomeoRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5