Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0