Movies
Ratings
1284
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Dora and the Lost City of GoldRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Picnic on the GrassRated ★ 5.0
Donkey SkinRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 4.0
BambiRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 5.0