Titles you rated
AdolescenceRated ★ 5.0
Dept. QRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The PacificRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
How to Become a Mob BossRated ★ 4.0
Tom Clancy's Jack Ryan Season 3Rated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
History of Swear WordsRated ★ 4.0
The Sons of Sam: A Descent into DarknessRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 4.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5