Titles you rated
BurningRated ★ 4.0
DogManRated ★ 3.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Hard EightRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
Full TimeRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 5.0