Titles you rated
My Night at Maud'sRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0