Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.0
EvitaRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Taking WoodstockRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
A Most Wanted ManRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0