Titles you rated
WaterboysRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
AntiqueRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 0.5
MulanRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 2.0