Movies
Ratings
81
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
HavocRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 5.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.0