Titles you rated
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
RookiesRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
SupacellRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
Queen of the SouthRated ★ 4.0