Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
Ennio: The MaestroRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5