Titles you rated
OkjaRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0