Titles you rated
- No Bad DaysRated ★ 4.5
- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Begin Again KoreaRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0