Titles you rated
Agatha Christie's PoirotRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Murdoch MysteriesRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
New AmsterdamRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5- Alibi BreakerRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 3.0
Your Home is My BusinessRated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
MaigretRated ★ 3.5
MaigretRated ★ 3.5
Keiji no ManazashiRated ★ 4.0
The Last CopRated ★ 2.5