Series
Ratings
63
Breaking BadRated ★ 4.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0