Movies
Ratings
102
1917Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
DittoRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
SWITCHRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5