Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Ms. MarvelRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5