Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The King of KingsRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0- 28 Months LaterRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5