Series
Ratings
360
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0- My name is 가브리엘Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5