Movies
Ratings
76
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0