Titles you rated
High School MusicalRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
ChaplinRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0