Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5- The First RideRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0