Titles you rated
Action BoysRated ★ 5.0
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 3.5
RampageRated ★ 5.0
Fair LoveRated ★ 5.0
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 5.0- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 3.0
FlyboysRated ★ 5.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 2.0
Premium RushRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
HannaRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 4.0