Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0