Titles you rated
Jay KellyRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
The CameramanRated ★ 4.0
NotoriousRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 5.0
QueerRated ★ 3.0
A History of ViolenceRated ★ 4.0
Throw Away Your Books, Rally in the StreetsRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Painted FireRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 4.5
A City of SadnessRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0- Memories in My FrameRated ★ 2.5
Love HotelRated ★ 3.5
The EelRated ★ 3.5
A Man VanishesRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.0