Movies
Ratings
171
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5