Titles you rated
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Ikitoshi Ikeru MonoRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
ArnoldRated ★ 4.0
PainkillerRated ★ 3.0
TigerRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Eat the Rich: The GameStop SagaRated ★ 2.5
Wild Wild CountryRated ★ 4.5
Full Swing Season 1Rated ★ 4.0
Cheer UpRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0