Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 3.5- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0
Chinese Midnight ExpressRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.0
PossessionRated ★ 1.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.5
Inner SensesRated ★ 2.5- Love Is ProteinRated ★ 0.5
Baby DriverRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5