Titles you rated
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 2.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5