Series
Ratings
43
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 5.0