Titles you rated
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 0.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5