Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5