Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0