Movies
Ratings
97
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
Bride WarsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Brother BearRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Shallow HalRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0