Series
Ratings
41
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Powerful OpponentsRated ★ 4.0- With You Season 2: The Greatest LoveRated ★ 3.5
- With YouRated ★ 2.5
LastRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The OutsidersRated ★ 4.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5