Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
RampantRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0- The Last RideRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Spooks: The Greater GoodRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.5