Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
ParthenopeRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 2.5
My Beloved StrangerRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0